Eventy firmowe
22465
page-template-default,page,page-id-22465,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

The Big Thing to zawsze dobre, dopracowane pomysły na imprezy firmowe. Myślimy nieszablonowo, ale realistycznie. Proponujemy wyłącznie rozwiązania możliwe w realizacji. Kiedy tego potrzebujecie, zaskakujemy innowacyjnym podejściem i oryginalnością, ale przede wszystkim porządnie wykonujemy powierzone zadania. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której genialny pomysł na eventy firmowe niszczy kiepska realizacja. Nawet mały event to dla nas duża rzecz. Robimy cuda zarówno z dużych, jak i małych budżetów. Nasze imprezy doczekały się wielu plagiatów — cóż, traktujemy naśladownictwo, jako najwyższą formę uznania.

Nasze zrealizowane pomysły na imprezy firmowe:

Integracyjne eventy firmowe

Wiemy, które motywy przyciągają tłumy. Bawimy się popkulturą. Perfekcyjnie dopasowujemy podwykonawców, artystów, producentów atrakcyjnych gadżetów. Od obiektu, przez dekoracje, po nazwy drinków w imprezowym barze — pod naszym czujnym okiem każdy szczegół zmienia się w element tworzący świetny klimat.

Wonder land

Star Wars Party

Ooops We did it again 90’ Party

Superheros

007 Bond

Winter Party

Imprezy firmowe — pikniki

Potrafimy wprowadzać atmosferę relaksu i radosnego, rodzinnego weekendu. Lubimy dodać do niej odrobinę rywalizacji w duchu fair play. Organizujemy konkursy, plebiscyty, sportowe zmagania. To coś, co sami lubimy ponad wszystko.

Całodzienne imprezy firmowe planujemy tak, by relaks trwał od otwarcia, po wieczorny finał. Potrafimy zadbać o dzieci i dorosłych. Planujemy firmowy event i nikogo nie wykluczamy! Myślimy o potrzebach obcokrajowców, młodych mam i ojców, niepełnosprawnych.

Off Sport

Mniejsze eventy firmowe w obiektach klienta

Czasem najlepsze rozwiązania mamy tuż pod nosem. Nie potrzeba wydatków i wodotrysków, by zorganizować świetną imprezę. Gala boksu w firmowym parkingu podziemnym? Biurowe walentynki — słodkie święto wzajemnej serdeczności? Dzień PI z wyzwaniami dla otwartych IT mózgów? Planujemy, wyceniamy, realizujemy. Zawsze mieścimy się w budżetach.

PI day

Imprezy firmowe

Organizacja imprezy to projekt, a na zarządzaniu projektami znamy się wzorowo. Gdy robimy Twoją imprezę, masz pewność, że zarządza nią Project Manager. Doświadczenie, które mamy w swoim CV to zarówno kompleksowa realizacja firmowych eventów, wsparcie wewnętrznych działów PR / marketingu / HR / eventów. Pilnujemy terminów i harmonogramów

 • Planujemy działania i korzystamy ze zwyczajowo stosowanych przez klienta narzędzi (CRM, kanały tradycyjne)
 • Znajdujemy podwykonawców odpowiedzialnych za atrakcje na firmowy event. Negocjujemy z nimi wszystkie warunki umowy.
 • Kontrolujemy przepływ informacji i go usprawniamy
 • Jesteśmy elastyczni. Produkujemy całość imprezy firmowej albo jesteśmy dodatkowymi rękami do pracy, dodatkową głową w burzy mózgów.

Niestandardowe imprezy firmowe

Uwielbiamy integracje i pikniki, ale wiele firm potrzebuje czegoś więcej, a my mamy jeszcze więcej pomysłów.

 • ekskluzywne spotkania VIP
 • celebracje nowych partnerstw
 • świętowanie awansów
 • integracje i szkolenia mniejszych teamów
 • firmowy marketing wydarzeniowy (imprezy firmowe typu: dzień admina / powrót do biur / mikołajki)
 • nagrody za kroki milowe
 • inne, których potrzebuje Twoja firma
 • konferencje, kongresy, sympozja
 • wyjazdy motywacyjne, integracyjne, incentive, szkolenia

Eventy firmowe — Consulting

Rzut oka specjalisty, kogoś z branży, ale całkiem z zewnątrz, może być prawdziwym game changer’em. Wpuść nas do Twojego świata, kiedy potrzebujesz pomocy w organizacji swojego firmowego eventu, nawet gdy planujesz zrobić go sam. Pomocna dłoń wyciągnięta, gdy jej potrzebujesz — to MY!

Imprezy firmowe — czym może być usługa consultingowa?

 • kontrola realności budżetu
 • poprawa efektywności wydawania pieniędzy
 • poszukiwanie pól do oszczędności
 • zwiększenie rozmachu imprezy
 • doradztwo w zakresie wyboru podwykonawców
 • pomoc w opracowaniu formuły imprezy firmowej
 • uczestnictwo w burzach mózgów
 • opracowanie scenariuszy: konferansjerskie, realizacyjne
 • reżyseria estradowa
 • przygotowanie identyfikacji wizualnej i brandingu
 • dobór artystów i atrakcji

Imprezy firmowe Szyte Na Miarę

Oferujemy dwa modele współpracy, o różnym stopniu naszego udziału w projekcie. Mniejsze zakres nie oznacza naszego mniejszego zaangażowania. Każdy event firmowy, niezależnie od skali to dla nas Big Thing.

Imprezy firmowe — model A-Z

Kompleksowa organizacja imprezy. To, czego nie chcesz i nie możesz zrobić sam, oddajesz nam, a my robimy to najlepiej na świecie.

Eventy firmowe — model „Piece of Cake”

Model elastycznej współpracy, dopasowanej do Twoich aktualnych potrzeb. Bierzemy „kawałek tortu”, który chętnie oddasz w cudze ręce. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem eventowym i najlepszym pomysłem na outsource (poznaj nasz projektAUTSORS).

Stała współpraca

Wiemy, co w trendach piszczy. Bywamy, czytamy, szkolimy się, obserwujemy eventowe nowości w Polsce i na świecie.

Robimy imprezy firmowe, które przyciągają pracowników i których zazdrości konkurencja.

Wielu naszych klientów decyduje się na stałą współpracę. Mamy więc możliwość realizować wszystkie ich imprezy w roku kalendarzowym w ramach ustalonego budżetu. Przy stałych współpracach wnikliwie analizujemy ankiety ewaluacyjne po imprezach — sprawdzamy, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Szukamy zakresów, w których ciągle możliwe są zmiany i innowacje.

Bezpieczne imprezy firmowe

Znamy najnowocześniejsze produkty i usługi na rynku sanitarnym, które pozwalają podnieść bezpieczeństwo na eventach firmowych. Stosujemy się do wszelkich procedur i obowiązujących aktualnie przepisów.

W swojej ofercie posiadamy także niestandardowe, odporne na pandemiczne realia i lockdowny atrakcje dla pracowników. Jeśli właśnie ich poszukujesz, poznaj nasz projektNIESTANDARD.

Ekologiczne eventy firmowe

Tak, jak i Tobie, zależy nam na środowisku naturalnym. Z przyjemnością podpowiemy Ci, co można zrobić, by zaplanowana przez Ciebie impreza była less waste. Możemy zaproponować formułę i aktywności w duchu ekologicznej rewolucji, której w ostatnich latach jesteśmy świadkami.