Imprezy integracyjne dla firm
22460
page-template-default,page,page-id-22460,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Dobrze zorganizowane imprezy firmowe integracyjne to dla pracodawcy bezcenne narzędzie HR, które pozwala ulepszać i optymalizować działanie firmy na wielu poziomach. Wszystko zaczyna się od pracownika — jakości jego pracy, odpowiedzialności, samopoczucia. Imprezy integracyjne dla firm rezonują na wiele sfer wewnętrznego życia firmy:

  • Imprezy integracyjne pozwalają budować silne, świetnie współpracujące wewnętrznie zespoły. Możliwość spędzania wspólnego czasu na luzie łagodzi napięcia między członkami teamów, pozwala lepiej się poznać i budować więzi między pracownikami.
  • Imprezy integracyjne dla firm to świetna okazja, by poznać pracownika i rolę, jaką pełni w zespole. W trakcie aktywności imprezowych w naturalny sposób można rozpoznać osoby o silniejszych cechach przywódczych, osoby stanowiące duszę zespołu, pełniące tzw. funkcję lokomotywy czy specjalisty. Rozpoznanie poszczególnych ról ułatwia pracę i pozwala lepiej kierować zespołami.
  • Imprezy firmowe integracyjne to także sposób na poprawę komunikacji i naładowanie baterii. Im lepiej się znamy, tym łatwiej nam funkcjonować w jednym, zawodowym środowisku. Wzajemnemu poznawaniu się nie zawsze sprzyja wewnętrzna kultura miejsc pracy, dlatego nieformalny odpoczynek od codzienności podczas firmowej imprezy integracyjnej jest bardzo wskazany.
  • Imprezy integracyjne to świetny pomysł w okresie przypływu wielu nowych pracowników. Udział w takim wydarzeniu zmniejsza uczucie wyobcowania, spięcia i tremy. Oswaja wszystko co nowe, pozwala pracownikom porozmawiać na luzie i odejść od codziennej zawodowej rutyny.
  • Imprezy firmowe integracyjne sprawdzają się w środowiskach pracy, w których sporo jest freelancerów, osób pracujących zdalnie lub na B2B. Wspólny wyjazd czy impreza może być jedyną okazją, by osobiście poznać osoby znane z komputerowego ekranu.
  • Imprezy firmowe integracyjne to sposób, by poprawić kondycję psychiczną pracowników narażonych na zawodowy stres, a tym samym poprawić ich stan zdrowia i zadowolenie z pracy. Imprezy integracyjne skupiają się na odpoczynku i zabawie pod skrzydłami pracodawcy.
  • Imprezy integracyjne to w końcu także szansa, by wzmacniać poczucia przynależności do miejsca pracy poprzez budowanie wizerunku firmy żywo zainteresowanej pracownikiem — jego samopoczuciem w miejscu pracy, relacjami pracowniczymi, zainteresowaniami.

Imprezy integracyjne z The Big Thing

Elastyczność

Od ekskluzywnych wyjazdów VIP dla kadry zarządzającej, przez imprezy tematyczne, po duże pikniki gromadzące tłumy. Kompleksowo lub w modelu “piece of cake”, w którym obsługujemy wyłącznie wyznaczony wycinek pracy. Praca z The Big Thing to szeroka oferta i elastyczne podejście do obsługi imprez integracyjnych dla firm.

Profesjonalizm

Doświadczenie, świetne umiejętności komunikacyjne i kompetencje w zakresie zarządzania projektem — tym przekonujemy do siebie kolejnych klientów. Nie pozwalamy, by świetne pomysły utonęły z organizacyjnym chaosie. Pracujemy projektowo — wyznaczamy cele, pilnujemy deadline’ów, kontrolujemy przepływ informacji i usprawniamy działania niezbędne do w pełni profesjonalnej realizacji pomysłu.

Wyobraźnia

Kreatywność to nasza mocna strona. Jesteśmy świetni w burzach mózgów, nowatorskich pomysłach, znajdowaniu narzędzi do realizacji odważnych planów. Kreując odważne koncepty opieramy się na realnych mechanizmach, dostępnych materiałach i narzędziach. Nie składamy obietnic bez pokrycia, opieramy się o briefy, ramy budżetowe klienta i sprawdzone rozwiązania.

Współpraca

Z powodzeniem wspieramy wewnętrzne działy HR odpowiedzialne za organizację imprez firmowych integracyjnych. Rozpoznajemy wewnętrzne cele i znajdujemy metody na ich realizację podczas eventów. Niezależnie od rozmiarów wydarzenia i jego charakteru możemy stać się częścią wewnętrznego zespołu, do którego wniesiemy nasze umiejętności, kontakty i doświadczenie.

Consulting

Nauczymy Cię, jak robić dobre imprezy integracyjne. Doradzimy we wszystkim, co związane z organizacją firmowej imprezy integracyjnej. Możesz liczyć na naszą wiedzę, pomysły, polecenia. Dzięki włączeniu nas w projekt dowiesz się jak efektywniej wykorzystać budżet. Jak niedużym kosztem zwiększyć rozmach lub atrakcyjność imprezy. Nie zawsze chodzi przecież o oszczędności. Impreza integracyjna zawsze ma cel, którego wyznaczenie i realizacja są nadrzędne.

Gry miejskie i grywalizacje

Grywalizacja to także świetny sposób, by integrować pracowników, a projektowanie gier miejskich to jedna z naszych mocnych stron. Jesteśmy świetni w angażujących scenariuszach. Współpracujemy z reżyserami, aktorami i statystami. Wiemy jak zaskakiwać i budować zaangażowanie. Miejsca dla naszych gier wybieramy z rozmachem. Wybieramy dla nich świetne, spektakularne lokalizacje. Zrobiliśmy grę dla Netflixa w Muzeum Narodowym w Krakowie z udziałem znanych youtuberów, stworzyliśmy unikalne escape roomy dla informatycznych korporacji w ich biurach.

Stałe współprace

Stwórz z nami całoroczny kalendarz imprez integracyjnych dla Twoich pracowników. Razem znajdziemy okazje i terminy odpowiednie na realizację dużych i małych eventów. Stwórzmy plan działania uwzględniający zarówno krótkie integracyjne przerwy w pracy, pojedyncze wyjścia, jak i wyjazdy i pikniki. Długofalowe planowanie pozwala lepiej realizować plany i realnie wpływać na samopoczucie pracowników, poczucie wspólnoty i przynależności.

Imprezy integracyjne dla firm

Wiemy o nich wszystko! Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o zakresie pomocy, której oczekujesz, organizując Twoją własną imprezę integracyjną.