Imprezy tematyczne
22463
page-template-default,page,page-id-22463,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Imprezy tematyczne

Przez lata pracy w branży eventowej wyspecjalizowaliśmy się w fascynującej działce, jaką są firmowe imprezy tematyczne. Tu liczy się ciekawy pomysł, znajomość trendów i rozwiązań wspierających wybraną narrację — takich jak scenografia, muzyka, atrakcje, technika sceniczna, obecność konkretnych artystów. Tu liczy się także doskonalona przez nas latami umiejętność pracy projektowej uwzględniającej metody zarządzania eventami. Słowem wszystko, co lubimy, w czym mamy doświadczenie i w czym czujemy się mocni.

Firmowe imprezy tematyczne

Tworząc tematyczne imprezy firmowe, uważnie wsłuchujemy się w potrzeby osób i podmiotów, które je nam zlecają. Chcemy, by każdy uczestnik imprezy był w stanie cieszyć się stworzonym klimatem. Chcemy, by każdy pracodawca miał wymierne korzyści z zadowolenia pracowników z imprezy. Wierzymy, że firmowe imprezy tematyczne, mogą stać się ważnym czynnikiem budowania pracowniczego przywiązania do miejsca pracy.

Tematyczne imprezy firmowe

Big Thing’owe imprezy firmowe to coś, na co czeka się z nutą ekscytacji. Obiecujące nazwy, interesujące motywy przewodnie, niebanalne pomysły pozwalające utrzymać uwagę uczestników imprezy i zintegrować ich.

Poznaj kilka zrealizowanych przez nas konceptów
na udane imprezy tematyczne

Przez lata pracy w branży eventowej wyspecjalizowaliśmy się w fascynującej działce, jaką są firmowe imprezy tematyczne. Tu liczy się ciekawy pomysł, znajomość trendów i rozwiązań wspierających wybraną narrację — takich jak scenografia, muzyka, atrakcje, technika sceniczna, obecność konkretnych artystów. Tu liczy się także doskonalona przez nas latami umiejętność pracy projektowej uwzględniającej metody zarządzania eventami. Słowem wszystko, co lubimy, w czym mamy doświadczenie i w czym czujemy się mocni.

 

Firmowe imprezy tematyczne

Tworząc tematyczne imprezy firmowe, uważnie wsłuchujemy się w potrzeby osób i podmiotów, które je nam zlecają. Chcemy, by każdy uczestnik imprezy był w stanie cieszyć się stworzonym klimatem. Chcemy, by każdy pracodawca miał wymierne korzyści z zadowolenia pracowników z imprezy. Wierzymy, że firmowe imprezy tematyczne, mogą stać się ważnym czynnikiem budowania pracowniczego przywiązania do miejsca pracy.

 

Tematyczne imprezy firmowe

Big Thing’owe imprezy firmowe to coś, na co czeka się z nutą ekscytacji. Obiecujące nazwy, interesujące motywy przewodnie, niebanalne pomysły pozwalające utrzymać uwagę uczestników imprezy i zintegrować ich.

Poznaj kilka zrealizowanych przez nas konceptów na udane imprezy tematyczne

 

Wonderland – firmowa impreza tematyczna w klimacie lucid dream

Impreza nawiązująca do magicznego, surrealistycznego klimatu „Alicji w Krainie Czarów”. To książka, którą znają wszyscy, nawet ci, którzy jej nie czytali, lub którzy nie obejrzeli nigdy Disney’owskiej adaptacji.

Impreza w stylu Alicji w krainie czaru występuje u nas pod nazwą Wonderland. Ma aurę lucid dream, czyli świadomego snu, w którym to, co wydaje się niemożliwe, może się przytrafić naprawdę.

Chociaż inspiracją dla tej firmowej imprezy tematycznej jest powieść, warstwy fabularnej nie traktujemy zbyt dosłownie. Perfekcyjnie dopasowujemy do niej inne motywy z kultury, popkultury, ofert firm z branży, showmanów i artystów.

Obejrzyj zdjęcia z naszych realizacji firmowych imprez tematycznych w klimacie Alicji z Krainy Czarów.

Wonder land

 

Star Wars – impreza tematyczna w futurystycznym klimacie

Star Wars to film, który łączy pokolenia i grupy społeczne. Kochają go pracownicy działu IT, logistyki, księgowości, HR… Kto nie widział ani jednej części kultowej sagi, ten zna nawiązania do gwiezdnych wojen z popularnych seriali takich jak Friends, Big Bang Theory, czy The Community. Filmowe kadry i cytaty z łatwością rozpoznawane są na kubkach, koszulkach, plakatach. Impreza tematyczna Star Wars to także charakterystyczne kostiumy i futurystyczny klimat, który budujemy pozafabularnymi środkami. Zobacz relację ze zrealizowanych przez nas tematycznych imprez firmowych pod znakiem Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Party

 

Ooops We did it again 90’ Party — tematyczna impreza firmowa, której siłą jest sentyment

Sentyment do lat 90 trwa. Modą, muzyką i klimatem tamtych czasów fascynują się nawet ci, którzy urodzili się znacznie później. Ten czas miał w sobie coś naprawdę magicznego, a my potrafimy tę magię obudzić — chociaż na jeden wieczór. Tematyczna impreza w stylu lat 90’ to kolor, pełen luz i radość życia. Sztuczny smak gumy turbo jedzonej bez wyrzutów sumienia o niepotrzebne kalorie. To kalejdoskop mocnych akcentów od uroczego, szkolnego mundurka Britney Spears, po grandżowy sweter Kurta Cobaina.

Jak oddaliśmy wielowymiarowość epoki, którą fascynują się pokolenia? Obejrzyj zdjęcia z tematycznej imprezy w najntisowych klimatach.

Ooops We did it again 90’ Party

 

Superheros – impreza tematyczna w klimacie filmów Marvel i DC Comics

Znak Batmana, wyświetlany nad Gotham City to czytelny symbol — każdy, kto go zobaczy rozumie, że wzywany jest superbohater. Podobnie działa powiewającą peleryna supermana, czy ruszający do skoku Spiderman. Uniwersum Marvela co roku ma dla nas nowy hit kinowy. Gdy nadchodzi czas premiery, superbohaterowie wyskakują z ekranów, stron gazet, a nawet opakowania z frytkami w popularnym fast foodzie. A my lubimy to, co znamy, zwłaszcza jeśli kojarzy nam się z dobrą zabawą i wysokimi emocjami.

Uniwersum to wszechświat pełen motywów, strojów, fabuł, cytatów, po których, jako fani komiksu i kina poruszamy się z pełną swobodą. Dlatego nasze tematyczne imprezy firmowe w klimacie superheros są oceniane wysoko nawet przez najwybredniejszych fanów Marvel i DC Comics. Zajrzyj do galerii z imprez w superbohaterskim klimacie. Być może to coś, czego szukasz

Superheros

 

Firmowa Impreza tematyczna w dowolnym klimacie

Powiedz nam kim jesteś, a my… zaproponujemy Ci kilka propozycji imprez tematycznych dopasowanych do Twoich oczekiwań, grupy pracowników i budżetu. Z chęcią zabierzemy się razem z Tobą na wyprawę w nieznane i odkryjemy to, o czym innym firmom się nawet nie śniło.

Napisz do nas w sprawie Twojej firmowej imprezy tematycznej, porozmawiaj z nami przez telefon lub w trakcie spotkania – online lub w realu.