Organizacja bankietów
22467
page-template-default,page,page-id-22467,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Organizacja bankietów firmowych to temat, który pojawia się wraz ze specjalną okazją — jubileusz, krok milowy, otwarcie, wyjątkowy gość. Świętowanie to coś zupełnie innego niż proza życia, dlatego organizacja bankietów dla firm wymaga pompy i wystawności. Słysząc słowo bankiet, goście mają już w głowie zbudowane oczekiwania, często zapraszają najbliższą osobę do współudziału, ubierają się elegancko, dbają o odpowiednie przygotowanie do wydarzenia. Wraz z oczekiwaniami rośnie też presja wobec zapraszającego, względem perfekcyjnej organizacji bankietu. Skorzystanie z pomocy profesjonalisty jest najlepszym sposobem, by zadbać o poziom wydarzenia, realizować za jego pośrednictwem wyznaczone cele, oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów.

 • organizacja bankietów to przygotowanie święta — wyjątkowej imprezy celebrującej ważne firmowe wydarzenia. Ranga święta powinna więc znaleźć przełożenie w świetnej organizacji i jakości poszczególnych elementów wydarzenia
 • organizacja bankietów jest ważna, ponieważ jest to działanie skierowane do kluczowych partnerów, klientów, kadr — słowem osób, na których warto wywierać pozytywne wrażenie
 • organizacja bankietów dla firm — jej płynny przebieg, utrzymujący uwagę i dobrą atmosferę scenariusz to bezpośrednio sposób, w jaki przedstawia się firma. Jak nas zobaczą, w roli gospodarza, tak nas ocenią. Dobrze zrealizowany bankiet zaowocuje ciekawymi współpracami, podniesieniem oceny firmy — jako współpracownika lub pracodawcy. Zorganizowany źle, bez planu i pomysłu może budzić obojętność lub nawet całkiem negatywne odczucia.
 • organizacja bankietów firmowych to także współpraca z artystami, konferansjerami, podwykonawcami. To bardzo dużo osób, umów, negocjacji, działań do skoordynowania. Gdy do pomocy masz osobę z doświadczeniem, wiesz jak sprawnie zająć się tym wszystkim, a tym samym unikasz wpadek

Cele biznesowe

Jeśli organizacja bankietu ma spełniać cele biznesowe, nie wystarczy efektywne wykorzystanie budżetu.

Organizując bankiety zawsze pamiętamy, że tworzymy wydarzenie przełamujące bariery i otwierające szanse. Twoi goście obecni będą tu pół formalnie. Przyjdą po godzinach oficjalnej pracy, wraz z partnerami – bardziej otwarci i zrelaksowani. Bankiet to czas, kiedy rozmowy biznesowe mogą przejść na zupełnie inny poziom. Wszystko zależy od odpowiedniej atmosfery i form przekazu. Organizacja bankietów to w naszym rozumieniu także przemyślana, lekka komunikacja, nienachalna i elegancka ekspozycja logotypu czy barw firmowych.

Za bardzo ważne uważamy wszystkie słowa, czy formy prezentacji firmy, które pojawią się na scenie. Dlatego organizacja bankietów dla firm to dla nas nie tylko organizacja i logistyka, ale także, przemyślane scenariusze, dopasowane i sprawdzone rozwiązania techniczne w prezentacjach.

Mamy w tym ogromne doświadczenie. W naszym portfolio znajdują się bankiety w największych obiektach na terenie Polski, także tych trudnych, wymagających pozwoleń i wyjątkowej ostrożności (Siedziba NOSPR, Pałac Izaaka w Łodzi, Ogród Muzeum Archeologicznego w Krakowie, Hotel Narvil). Potrafimy pracować zgodnie z zasadami protokołu dyplomatycznego. Wśród gości współorganizowanych przez nas bankietów znajdywali się m.in Condoleezza Rice, David Cameron i Simon Sinek.

Współpraca z The Big Thing to elastyczność, której próżno szukać gdzie indziej. Sprawdzimy się zarówno jako firma do kompleksowej obsługi organizacji bankietów firmowych, jak i outsourcowy dział obsługujący dowolnie wybrany wycinek pracy:

 • dobór menu i dekoracji stołu
 • obsługa logistyki — zapewnienie gościom noclegów i niezbędnych przejazdów
 • dodatkowa, jakościowa obsługa gości VIP
 • dobór obiektu wraz z wizją lokalną i zaopiniowaniem
 • utrzymywanie kontaktu z obiektem
 • dobór artystów
 • stworzenie scenariusza — konsultacje lub stworzenie całości na bazie briefu z dobrze wplecionymi stałymi punktami programu — dobrze wyeksponowany tort, sprawnie rozdanie nagród, interesująca część oficjalna.
 • pilnowanie tempa imprezy — np. reagowanie na przedłużające się niepotrzebnie punkty programu mogące wpłynąć na nastrój uczestników
 • przygotowanie welcome packów z gadżetami i drukami ulotnymi
 • organizacja recepcji
 • branding sali
 • consulting dotyczący prezentacji multimedialnych lub ich całościowa kreacja
 • dobór odpowiedniej techniki scenicznej
 • zapewnienie bezprzewodowego oświetlenia architektonicznego
 • dostarczenie materiałów filmowych i dokumentacji fotograficznej

Organizacja bankietu firmowego?

Zadzwoń i porozmawiaj z nami o Twoich oczekiwaniach dotyczących zakresu i charakteru współpracy z nami przy organizacji Twojej imprezy.