Organizacja szkoleń
22471
page-template-default,page,page-id-22471,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Organizacja szkoleń firmowych to ważny element strategii HR każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy jest to organizacja szkoleń w firmie, obiekcie szkoleniowym czy hotelu kongresowym — możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów z The Big Thing.

Osoby z wewnątrz firmy będą najlepsze do wyboru merytoryki szkolenia. My pomożemy je zaplanować, sprawnie przeprowadzić, atrakcyjnie opakować i zakomunikować.

 • organizacja szkoleń firmowych to wybór odpowiedniego obiektu w wygodnej, atrakcyjnej lokalizacji. Znamy sale szkoleniowe w całej Polsce. Znamy ich zalety i możliwości. Wiemy, jakim dysponują sprzętem, jaką bazą noclegową. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej sali do celów organizacyjnych szkolenia.
 • organizacja szkoleń firmowych to noclegi i logistyka — korzystając z naszej pomocy, szybko dowiesz się, w których obiektach lub zespołach obiektów przenocują wszyscy pracownicy Twojej firmy. Jeśli zdarzy się, że pracownicy zostaną podzieleni między kilka hoteli lub zatrzymają się miejscu innym niż obiekt szkoleniowy, zajmiemy się także organizacją dojazdów.
 • organizacja szkoleń firmowych to całodobowe dostarczanie posiłków — od śniadania, przez lunche i przerwy kawowe, po obiady i kolacje. W zależności od stylu wydarzenia: w postaci hotelowych bufetów, wspólnych, zasiadanych kolacji, strefy food trucków i vanów.
 • organizacja szkoleń firmowych to technika sceniczna, zwłaszcza jeśli decydujesz się na przedsięwzięcie, jakim jest organizacja szkoleń w firmie (w siedzibie). Obiekty szkoleniowe są zwykle wyposażone w odpowiedni sprzęt. Rozwiązania sprzężone z nagłośnieniem, oświetleniem, dostępem do internetu są zaimplementowane w ich przestrzeniach na stałe. Organizacja szkoleń w firmie jest możliwa, ale o każdy z tych elementów należy zadbać z wyprzedzeniem.
 • organizacja szkoleń firmowych to także atrakcje dodatkowe. Integracyjne before party i after party, elementy teambuildingu czy wycieczki. Zajmujemy się wszystkimi wydarzeniami, które otaczają szkolenie.
 • organizacja szkoleń firmowych to element employer brandingu. Szkolenia firmowe dają pracownikom możliwość lepszego zrozumienia misji i celu firmy, zdobycia nowej wiedzy, stałego rozwoju kompetencji.
 • szkolenia dla firm to świetny sposób na podsumowanie roku i wyciągnięcie wniosków z działań prowadzonych w ramach konkretnych projektów.
 • organizacja szkoleń firmowych to w końcu także sposób na integrację pomiędzy pracownikami i członkami zespołów — to coś więcej niż tylko suche szkolenie, jakie może zostać zrobione bez wychodzenia z domu.
 • organizacja szkoleń firmowych to mnóstwo merytoryki przedstawionej w krótkim czasie — dlatego tak wiele uwagi poświęcamy agendzie i formie prezentacji. Najciekawsza wiedza nie zostanie przyswojona, jeśli przedstawimy ją w niewłaściwym czasie (poczucie zmęczenia, głód, ekscytacja wydarzeniem dodatkowych czy stres związany z wyjazdem). Podobnie, jeśli sama forma prezentacji okaże się nieatrakcyjna. Dlatego dużo uwagi poświęcamy kolejności wydarzeń. Szkoleniowcom doradzamy także w zakresie formuły prezentacji i jej wymagań technicznych.

Organizacja szkoleń firmowych

Szkolenie firmowe to wydarzenie skierowane do WSZYSTKICH pracowników. Jeśli część zespołu zaangażujesz w organizację, to jego udziału w spotkaniu będzie niepełny, bądź całkowicie niemożliwy. Zaangażowanie The Big Thing to zdjęcie obowiązków (w całości lub częściowo) z wewnętrznych działów HR czy marketingu, które pozwala każdemu z pracowników brać aktywny udział w spotkaniach motywacyjnych i szkoleniach.

KREACJA

Chociaż organizując szkolenia, mocno trzymamy się strony merytorycznej, nie bez znaczenia jest uwolnienie kreatywności i wyobraźni. Szkolenie warto otoczyć spójną wizją i dobrym hasłem przewodnim, które splotą w całość różne punkty programu. Koncepcje kreatywne zawsze związane są bezpośrednio z wartościami Twojej firmy.

AGENDA SZKOLENIA

Efektywny podział i wykorzystanie sal, kontrola długości poszczególnych części programu, sprytnie wplecione elementy “entertainment”, odpowiednie pory posiłków wspierające utrzymanie atencji w trakcie wydarzenia — nie zrzucamy dobrego planowania przebiegu szkoleń na szkoleniowców i uczestników. Tworzymy agendy, które zapewniają dobre samopoczucie i maksimum korzyści z udziału w wydarzeniu.

TEAMBUILDING

Poza integracją, którą realizujemy podczas wydarzeń dodatkowych możliwe jest przeprowadzenie aktywności teambuildingowych, które pozwalają poznać profile osobowościowe pracowników, wyznaczać liderów i osoby pełniące inne, ważne role w zespole.

WYKORZYSTANIE OBIEKTU

Wiemy jak maksymalnie wykorzystać wynajmowane obiekty i sale. Analizujemy jak najefektywniej spożytkować ich układ i wyposażenie. Planujemy aktywności integrujące, czas wolny pracowników i dodatkowe wycieczki, czerpiąc z tego, co dostępne na miejscu bądź lokalnie. Pool party nad brzegiem basenu? Przerwa dająca możliwość skorzystania ze strefy wellness? Spotkanie ze znanym sportowcem na polu golfowym? Z pewnością znajdziemy pomysły dopasowane do wybranej przez Ciebie lokalizacji.

ORGANIZACJA SZKOLEŃ W FIRMIE

Jeśli organizujesz szkolenie w siedzibie swojej firmy, możemy przearanżować jej dowolną przestrzeń. Często miejsca, które pozornie nie nadają się do organizacji szkoleń, mogą zostać łatwo dostosowane do ich potrzeb. Wystarczy odpowiednia scenografia, ściany tymczasowe, wyciemnienie, technika nagłośnieniowa, oświetleniowa i branding.

WYDARZENIA DODATKOWE

Szkolenia firmowe trwają niejednokrotnie cały dzień lub nawet kilka dni. Już samo zdanie na ten temat lekko wieje nudą. Jednak diabeł tkwi w szczegółach, których dodanie może ożywić atmosferę, zwiększyć uwagę, zainteresowanie i zaangażowanie. Wśród naszych ulubionych punktów programu, które łatwo wpleść w agendę szkolenia są mowy motywacyjne znanych lub cenionych postaci — nie zawsze ściśle związanych z branżą, w której działa firma, lecz z jej celami, planami na najbliższy rok czy okres funkcjonowania. Ludzie, którzy idą po sukces, chętnie słuchają o odważnych planach ludzi sportu, walce działaczy społecznych, czy obrońców przyrody. Czerpanie inspiracji i motywacji do działania z tych nieoczywistych, często podnoszących prestiż szkolenia spotkań, jest nieocenione.

Organizacja szkoleń firmowych

Organizacja szkoleń dla firm z The Big Thing może odbywać się w jednym z dwóch wygodnych modeli współpracy. Pierwszy to kompleksowa obsługa całego wydarzenia — od a do zet — w której wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami. Druga to doraźna pomoc w obsłudze jednego z elementów planu na udany event szkoleniowy, w której możecie skorzystać z naszego know-how, gdy sami nie dajecie rady, lub gdy wasz wewnętrzny zespół nie posiada zasobów (czas, ludzie, kompetencje), by pracować samodzielnie:

 • wizja lokalna z zaopiniowaniem możliwości sprzętowych i noclegowych obiektu
 • utrzymanie kontaktu i negocjacje z osobami reprezentującymi obiekt
 • zapewnienie cateringu — lunchy, przerw kawowych, przerw na food trucki itd.
 • obsługa logistyki — organizacja transferów i przejazdów
 • branding sceny, druków ulotnych, gadżetów, identyfikacja kierunkowa
 • opracowanie agendy i scenariuszy dla wszystkich wydarzeń
 • atrakcje dodatkowe — od grywalizacji przez escape room po własny runmageddon czy zwiedzanie lokalnych atrakcji
 • dobór mówcy motywacyjnego / gościa specjalnego
 • działania związane z kreacją i komunikacją np. pomoc w skutecznym przekazywaniu informacji o szkoleniu pracownikom — wewnętrzne kampanie emailowe, ogłoszenia, plakaty itd.
 • organizacja recepcji wraz welcome packami zawierającymi gadżety i druki

Organizacja szkoleń

Zadzwoń i porozmawiaj z nami o Twoich oczekiwaniach dotyczących zakresu i charakteru współpracy z nami przy organizacji Twojej imprezy.