Organizacja konferencji dla firm
22462
page-template-default,page,page-id-22462,stockholm-core-2.1.5,select-theme-ver-9.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Konferencje firmowe stały się dla wielu marek kluczowym narzędziem marketingu. To spore, ale zwykle bardzo opłacalne przedsięwzięcie, którego sukces zależy w dużej mierze od profesjonalizmu organizatora. Dopracowana konferencja dla firm może postawić markę w bardzo korzystnym świetle. Wpłynąć na zwiększenie świadomości jej istnienia, wesprzeć sprzedaż lub poprawić PR.

 • Organizacja konferencji dla firm to sposób, by dzielić się wiedzą i budować pozycję lidera wiedzy. Organizując konferencję dla firm, przyciągasz wykładami, szkoleniami, warsztatami. Stają się one okazją, byś mógł opowiedzieć o Twojej marce, produkcie, usłudze.
 • Organizacja konferencji firmowych to forma promocji usług i produktów w układzie win-win. Twoja marka zyskuje na rozpoznawalności, zwiększa sprzedaż i grono klientów. Uczestnicy wychodzą z porządną dawkę wiedzy i umiejętności, które są im potrzebne w codziennej pracy lub życiu.
 • Organizacja konferencji dla firm to sposób, by dotrzeć do konkretnych grup klientów, ponieważ proponujesz wąski zakres tematyczny. To świetny sposób, by Twój przekaz został precyzyjnie skierowany do właściwej grupy docelowej.
 • Organizacja konferencji firmowych to także networking oznaczający możliwość nawiązania wielu wartościowych relacji zawodowych. To Ty i Twoja marka stajecie się, dla osób z branży, powodem do spotkania.
 • Organizacja konferencji to as w rękawie pracodawcy, ponieważ może stanowić także sposób na wzmocnienie przywiązania pracowników do firmy. Dla już zatrudnionych to otwarcie nowych dróg rozwoju i umożliwienie podnoszenia kwalifikacji. Dla tych, którzy chcą aplikować to dodatkowa zachęta i motywacja do działania.

Organizacja konferencji firmowych

Organizacja konferencji dla firm, to coś, na czym świetnie się znamy. Możemy wspierać Cię na każdym etapie realizacji pomysłu na firmową konferencję, sympozjum, meetup. Od opracowania koncepcji, poprzez dobór podwykonawców, techniki scenicznej, wydarzeń towarzyszących, aż po gadżety znajdujące się w welcome packach.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wychodzenia poza schematyczne myślenie o konferencjach. Trzymamy rękę na pulsie, gdy idzie o trendy i nowe rozwiązania. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń dla branży MICE.

Konferencje firmowe

Konferencje firmowe zrealizowane z naszą pomocą to dostęp do naszych sprawdzonych rozwiązań, kontaktów, doświadczenia, bazy obiektów. Znane nam są wnętrza sal konferencyjnych w całej Polsce, świetnie czujemy się w temacie technologii konferencyjnych, w tym wszystkiego, co dotyczy streamingów i usług translatorskich.

Organizacja konferencji

Gdy z pomocą przychodzi The Big Thing, zadania organizatorskie stają się znacznie łatwiejsze — do gry wchodzą sprawdzone umiejętności z zakresu zarządzania projektem. Wykorzystujemy je zręcznie i konsekwentnie.

Atmosfera konferencji firmowej

Dobre konferencje firmowe to te, w których trakcie udaje się wytworzyć atmosferę odpowiednią do dzielenia się wiedzą. Nasza dobra organizacja i umiejętność realizacji planów punkt po punkcie, pozwala prelegentom swobodnie i pewnie się wypowiadać, a zebranemu audytorium komfortowo słuchać, zadawać pytania, aktywnie uczestniczyć.

Wymierne korzyści

Profesjonalnie zorganizowana konferencja firmowa niesie ze sobą jeszcze jedną, najważniejszą korzyść dla organizatora. Precyzyjnie dopracowany plan, scenariusze wystąpień i wydarzeń dodatkowych, sprawiają, że możliwe jest wypracowanie wymiernych korzyści biznesowych dla organizatorów i partnerów wydarzenia.

Organizacja konferencji z The Big Thing:

Wsparcie kreatywne organizacji konferencji firmowej — czasami niebanalny pomysł to wszystko. Jak stworzyć klimat wydarzenia? Jakie nazwiska lub wydarzenia dodatkowe przyciągną uczestników, a jakie partnerów? Jak wypracować korzyści biznesowe mogące płynąć z organizacji konferencji?

Przejęcie wszystkich obowiązków związane z organizacją konferencji firmowej lub wyznaczonego zakresu — Często zdarza się, że firmy posiadają własne zasoby kadrowe do obsługi konferencji firmowej. To, czego potrzebują to dodatkowe ręce do pracy lub wsparcie w burzach mózgów, tworzeniu scenariuszy, realizacji. Współpracując z The Big Thing zyskujesz pomoc na odcinku pracy, który Cię interesuje:

 • wybór sali konferencyjnej odpowiedniej dla ilości osób i celów marketingowych
 • tworzenie i realizacja scenariuszy
 • dobór technologii scenicznej — nagłośnienia, oświetlenia
 • obsługa techniczna
 • obsługa streamingu
 • doradztwo w zakresie technicznej obsługi prezentacji
 • rezerwacja pokoi hotelowych
 • obsługa cateringu
 • organizacja usług transportowych
 • usługi tłumaczeniowe
 • druki materiałów konferencyjnych
 • organizacja wydarzeń dodatkowych typu before i after party, przerwy kawowe
 • budowanie stref relaksu i networkingu
 • organizacja stref wystawienniczych i budowanie stoisk sponsorskich
 • zarządzanie projektem: pilnowanie deadline’ów, zarządzanie podwykonawcami, wyznaczenie celów zespołowi projektowemu, usprawnianie komunikacji i przepływu informacji.

Konferencje firmowe online

Z powodzeniem przenosimy organizację konferencji firmowych do Internetu. Nasze działania obejmują kompleksową obsługę realizacyjną lub określony zakres. Możemy postawić całość od podstaw lub zająć się wyłącznie moderacją czy przeszkoleniem prelegentów w zakresie pracy przez daną platformę. Jeśli Twoja firma posiada już własne rozwiązania do streamowania konferencji, lub preferuje którąś z ogólnodostępnych platform, będziemy pracować na Waszych sprawdzonych kanałach. Potrzebny będzie oddzielny streaming? Zapytaj nas o możliwość współpracy z naszymi sprawdzonymi partnerami.

Studio konferencji online

Dostępność platformy do streamingu to czasem niewystarczające rozwiązanie. Budujemy profesjonalne studia, z których możliwe jest prowadzenie konferencji online. To rozwiązanie, które z pewnością czyni konferencję bardziej atrakcyjną wizualnie, prestiżową i dopracowaną w detalach.

Studyjna realizacja konferencji firmowych opiera się na profesjonalnych rozwiązaniach technicznych. Zatrudniamy profesjonalnych operatorów, realizatorów wizji, firmy hostingowe. Profesjonalna wizja kamerowa świetnie sprawdza się podczas rozmów i wywiadów. Daje uczestnikom możliwość zmiany perspektywy i obserwowania interesujących detali. Tworzy wierniejsze i bardziej zaangażowane poczucie udziału w wydarzeniu.

Konferencje firmowe hybrydowe

Forma dostępna zarówno do osób mogących pozwolić sobie na uczestnictwo „na żywo”, jak i tych, którzy ze względu na odległość, inne zobowiązania czy kwestie osobiste nie mogą zjawić się w sali konferencyjnej. Wydarzenia hybrydowe to genialny sposób na zwiększenie zasięgu konferencji i uczynienie jej bardziej inkluzywną.

Bezpieczne konferencje firmowe

Z uwagą śledzimy obowiązujące przepisy sanitarne. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników konferencji firmowych, wdrażając odpowiednie rozwiązania i procedury. Budujemy przyjazne, komfortowe środowisko do wymiany wiedzy.

Imprezy towarzyszące

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie organizacji dopasowanych do konferencyjnej tematyki imprez towarzyszących. Proponujemy świeże, innowacyjne koncepty dopasowane do konferencji firmowej, jej budżetu i tematyki.

Uważnie przyglądamy się zainteresowaniom grupy docelowej. Rozpoznajemy, w jaki sposób lubią spędzać czas, jakiej słuchają muzyki, jak się relaksują. Dzięki temu wydarzenia, jakie towarzyszą współorganizowanym przez Big Thing konferencjom dla firm, cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników i są przez nich wysoko oceniane.

Rodzaje konferencji

Konferencje firmowe naukowe

Jest wiele firm, które mogą pochwalić się cennymi badaniami, które zatrudniają ludzi o wyjątkowej wiedzy i zainteresowaniach, które chcą i powinny budować wokół siebie środowiska uniwersyteckie. To firmy, którym szczególnie zależy na pozycji lidera wiedzy, ponieważ w ten sposób budują bezcenne zaufanie. Naukowa konferencja firmowa to świetny sposób, by rozpoczynać ważną dyskusję nad konkretnym zagadnieniem, przedstawić wyniki badań lub produkty i usługi, które mogą wspierać naukowców i ich badania. Naukowa konferencja firmowa to także świetny sposób, by firma zaczęła przyciągać do siebie wysoko wykwalifikowanych specjalistów danej dziedziny

Konferencje firmowe biznesowe

Konferencje biznesowe — to tu rodzą się nowe współprace, wymiany doświadczeń, kontrakty. Ich głównym celem jest networking i budowanie społeczności osób, z którymi możemy wspólnie pracować, by osiągnąć sukces. Meet Upy i sympozja pozwalają zdobyć nowe umiejętności w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu. Są także okazją, by dowiedzieć się więcej o dofinansowaniach, czy sposobach pozyskiwania inwestorów. Biznesowa konferencja firmowa to właśnie takie wydarzenie, w którego trakcie Ty możesz pełnić rolę gospodarza. To świetne posunięcie PRowe, które zwiększy rozpoznawalność Twojej marki i umocni pozycję w branży. Konferencje biznesowe sprawdzają się również, gdy chcesz się przedstawić jako pracodawca.

Konferencje sprzedażowe

Konferencja firmowa sprzedażowa to nienachalny sposób, by przedstawić swój produkt lub usługę. Wystarczy, że otoczysz je porządną dawką aktualnej wiedzy. Dostęp do niej otworzysz dla tych, którzy jej poszukują, a to oznacza bezpośrednie spotkanie z klientem, którego szukasz. Konferencje sprzedażowe to jedno z narzędzi budujących przewagę konkurencyjną, którego nie może zabraknąć w Twojej strategii marketingowej.

Organizacja konferencji a PR

Jedna konferencja może dostarczyć Ci sporo materiałów dla prasy, firmowego bloga, social mediów. Zdjęcia, filmy, prezentacje, doniesienia prasowe o wysokim ekwiwalencie reklamowym. Zrób konferencję firmową, by można było o Tobie mówić i pisać, w ciekawy, angażujący sposób.

Organizacja konferencji dla firm

Wiemy o niej wszystko! Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o zakresie pomocy, której oczekujesz, organizując Twoją konferencję.